דלג על Ticker
Ticker
מחפשים מקום לארוע בקונספט בריאות? לחצו כאן
דלג על Banners
Banners
לעמוד הבית של "בית דרך חיים" נצרת

שיאצו

על שיאצו
 

שיאצו היא שיטת טיפול שהתפתחה ביפן מתוך העיסוי היפני המסורתי בשילוב שיטות מערביות. זהו טיפול הוליסטי, מפנק, ומרגיע שמטפל בכל הגוף, מכף רגל ועד ראש. יחד עם זאת, ניתן כמובן להתמקד באזורים שדורשים יותר "תשומת לב". טכניקת הפעלת הלחץ גורמת לתחושה קבועה כמו של "חיבוק" לכל איבר ואיבר והטיפול יכול להיות עדין ומפנק וגם עמוק ומרגיע.

 


 

משך הטיפול 

כל הטיפולים ב"בית דרך חיים" הם של 50 דקות. אם התמכרתם לטיפול, אפשר לעשות "טיפול כפול" בן 100 דקות.

 

תשלום

50 דקות: 125 ש"ח.

 

טיפול המשכי 

לטיפול יש אפקט מצטבר, לא רק לגוף אלא גם לנפש, ולכן חשוב להגיע לטיפול לא רק בימי הולדת... אפשר להגיע כל שבוע. לעסוקות במיוחד מומלץ להגיע פעם בחודש לפחות. הטיפול ההמשכי, מעבר להיותו מהנה במיוחד, הוא בעל השפעה מצטברת של ניקוי רעלים מהגוף, ועשוי לסייע בשיפור תפקוד האברים הפנימיים, היציבה, תחושת החיוניות, הכח ואף מצב הרוח.

 

הנחיות כלליות

רצוי לבוא לטיפול שבעות, אך לא מיד אחרי ארוחה, כשהראש "נקי מרעשים", וכשאתן רגועות ונינוחות. לאחר הטיפול, רצוי להתעורר בהדרגה, לשתות מים ולא למהר. רצוי לא להיחשף לשמש אחרי טיפול בשמנים המעורבים בתמציות ארומטיות. אנו ממליצים שלא לעשות פעילות גופנית לפחות מספר שעות לאחר הטיפול.

הטיפול מתאים כמעט לכולן, אך אנו לא מטפלים בנשים בתחילת הריון תקין (עד שבוע 15) או נשים שעברו ניתוח קיסרי ב-3 החודשים האחרונים, ובנשים שעברו ניתוח בחצי שנה האחרונה. כמו כן, הטיפול אינו מתאים לנשים הסובלות מאוסטיאופורוזיס המוגדר ברמה מעל "בינוני", או לנשים הסובלותמבעיות אורטופדיות של פריצת דיסק.

הטיפול מתבצע על מזרון טיפולים ובלבוש מלא. מומלץ להגיע בלבוש קל ונעים.

 

המטפלות שלנו

מטפלות שלמדו לפחות שנתיים בבתי ספר מוכרים ובהתאם להנחיות "כללית". כל מטפלת עוברת מבחנים קפדניים אצל מומחי "כללית" לפני קבלתה לעבודה ב"בית דרך חיים" בנצרת.

 


   

לתנאים, הנחיות וביטולים, לחצו כאן.

 

להזמנת טיפול, אנא מלאו את הפרטים באתר, ונציג "בית דרך חיים" יחזור אליכם בהקדם על מנת לקבוע את הטיפול, או התקשרו אלינו:

"בית דרך חיים" נמל תל אביב, בטלפון: 03-6044044

"בית דרך חיים" אשדוד: בטלפון 08-8668663

"בית דרך חיים" נצרת, כביש עוקף, (לנשים בלבד) בטלפון: 04-6555949

 

מה עוד עשוי לעניין אותך?

אבנים חמות
עיסוי הריון 
עיסוי שבדי
עיסוי רקמות עמוק
רפלקסולוגיה

הדפסשלח לחברצור קשר
עבור לתוכן העמוד