קרם רגליים טיפולי

קרם רגליים טיפולי - פורטה (80 מ"ל) 
מוצר חדש מבית "דרך חיים": קרם רגליים טיפולי פורטה, על בסיס צמחים, לטיפול בעור סדוק ויבש במיוחד, להקלה מיידית ביובש, מותאם גם לרגליים סכרתיות.  

קרם הרגליים הטיפולי של "דרך חיים" מכיל פורמולה ייחודית המכילה חומרים המסייעים בריכוך, חידוש  והזנה של העור. 
הקרם מכיל:    

שעוות דבורים

חמאת שיאה

שמן סקוולאן

שמן חוחובה.

הפורמולה מכילה חומרי הזנה ונוגדי חימצון:
חומצה סליצילית -   החומצה הסליצילית מעודדת התחדשות של תאי העור, והסרת תאי עור מתים. בכך, היא מסייעת בטיפול בבעיות עור יבש, סדוק ומחוספס .

חומצה היאלורונית - חומצה היאלורונית היא חומר יוצא דופן ומיוחד. מדובר בחומר דמוי ג'ל סמיך המיוצר באופן טבעי בגופנו ובגופם של כל בעלי החיים. חומצה היאלורונית היא מולקולת ענק (עשויה מספר רב של אטומים) הנוטה לחבור למולקולות דומות לה וליצור מבנה אטומי גדול המסוגל לספוח אליו כמות אדירה של מים. ירידה בכמותה של החומצה ההיאלורונית משפיעה על ההזדקנות .

מרבית תכולת החומצה ההיאלורונית נמצאת בעור. כמות רבה שלה נמצאת גם בחלל המפרקים, וריכוזה הגבוה ביותר הוא בעיניים. עם העלייה בגיל, רמות יצורה פוחתות כחלק מתהליך ההזדקנות, והירידה בכמותה היא האחראית הישירה לכמה מסימניו הבולטים ביותר של תהליך ההזדקנות - התקמטות העור ושחיקת הסחוסים .  
העור, מכיל כאמור את מרבית החומצה ההיאלורונית שבגוף וזאת מאחר ותכולה גבוהה שלה שומרת על ריפודו של העור ומניעת פציעתו. המראה האופייני של עור צעיר נאמד בכמות החומצה ההיאלורונית הנמצאת בין התאים. ריכוזים גבוהים שלה בעור, גורמים לעור להיות תפוח וחלק, מאוזן בלחותו ובעל יכולת החלמה מהירה מפציעות וזיהומים .  

אוראה – האוריאה היא חומר מסיס-מים, המצוי בשכבה הקרנית - השכבה החיצונית ביותר של העור. בעור נורמלי יש כ-1% אוריאה. במצבי עור פתלוגיים כמו קונטקט דרמטיטיס וכמו יובש-עור קיצוני, יש מחסור באוריאה בעור. לאוריאה תפקיד חשוב בשמירת לחות העור ובהגנתו מהשפעתם המגרה והמזיקה של דטרגנטים. יש לו גם יכולת אנטי חיידקית ואנטי דלקתית .

רמת האוראה בעור משתנה, והיא קטנה לאחר ניקוי העור ושטיפתו על ידי חומרי ניקוי .
האוריאה היא מרכיב חשוב במוצרי קוסמטיקה שמתוכננים לתגבר את לחות העור ובהגנה מגירויי עור.
 

חומצה לקטית - חומצה אורגנית הנוצרת על ידי חיידקים בתהליך של תסיסה. עוד שמות לחומצה הלקטית הם חומצה גליקולית וחומצת אלפא-הידרוקסיד .

לנגזרות שונות של חומצה הלקטית יש תפקידים שונים בטיפוח העור, היא מרככת את העור, מעדנת אותו ועל ידי כך יוצרת מראה חלק ונקי. שימוש נוסף שלה הוא הקצפת תכשירים קוסמטיים, כמו סבון או מוס לשיער .  

ויטמין E  - הוויטמין הידוע החיוני ביותר לעור בריא. הסיבה לכך היא שויטמין  E הוא נוגד חמצון יעיל המסייע להילחם ברדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים נגרמים על ידי מספר הגורמים; עישון, זיהום, חשיפה לשמש, תרופות וכו'.

נטילת ויטמין E  כתוסף יסייע במראה של כתמי גיל, קמטים, סימני מתיחה וקווים ויעכב את תהליך ההזדקנות של העור.

מחיר: 22 ש"ח   

   

חזרה
עבור לתוכן העמוד