עיסוי הריון

 על עיסוי הריון

"עיסוי הריון" הוא מונח כללי שמתייחס לכל סוגי טיפולי המגע במהלך הריון, והוא שונה מעיסוי רגיל בכמה מובנים:

ההבדל הבולט ביותר הוא שבדרך כלל, העיסוי מתבצע ברובו בשכיבה על הצד, שהיא התנוחה נוחה יותר לאשה, והבטוחה יותר לתינוק. כדי שתרגישי נוח, אנו מוסיפים כריות וריפוד למיטת הטיפולים. הטיפול עשוי לעזור למגוון של סימפטומים המלווים את ההריון.

טיפול במהלך ההריון עשוי לסייע בשיפור היציבה ובחלוקה מיטבית של המשקל על עמוד השדרה.

עיסוי הגוף לאורך ההריון משפר את מוכנות השרירים והמערכות לתפקוד מיטבי במהלך הלידה, בעל השפעה מקלה על כאבי הצירים ותורם להתפתחות לידה תקינה ונטולת סיבוכים.


הטיפול עשוי לסייע בכאבי גב, ראש, רגליים, שרירים ופרקי ולהקל במצבי בצקת, התנפחות הפרקים שנגרמת במהלך ההריון מחוסר תנועה ולחץ על כלי הדם הראשיים ועל הפרקים. עיסוי הריון עוזר להמריץ את זרימת הדם ברקמות הרכות ולהפחית הצטברות נוזלים. לאורך זמן, הדבר מסייע לעבודת המערכת הלימפטית, שעסוקה בזמן הריון, אולי יותר מבכל תקופה אחרת בחייך, בניקוי הרעלים מהגוף. העיסוי יכול לסייע בהפרעות שינה: העיסוי מוריד את רמת ההורמונים שקשורים למתח ומעלה את רמת ההורמונים שקשורים במצב רוח טוב. העיסוי ממתן את תופעות הלוואי שנגרמות מהפרשת ההורמונים הקשורים בהריון. אגב כך מסייע הטיפול להתגבר על העייפות הרבה, המלווה את ההריון בשלביו השונים.

מחיר:

220 ש"ח. מבצע היכרות רק 190 ש"ח לטיפול! (בימים א-'ה')

מחיר ללקוחות "כללית מושלם": 125 ש"ח (בכפוף לזכאות).

משך הטיפול

כל הטיפולים ב"בית דרך חיים" הם של 50 דקות.

טיפול המשכי

לטיפול יש אפקט מצטבר, לא רק לגוף אלא גם לנפש, ולכן חשוב להגיע לטיפול לא רק פעם ב... אפשר להגיע כל שבוע. לעסוקות במיוחד מומלץ להגיע פעם בחודש לפחות. הטיפול ההמשכי, מעבר להיותו מהנה במיוחד, הוא בעל השפעה מצטברת של ניקוי רעלים מהגוף, ועשוי לסייע בשיפור תפקוד האברים הפנימיים, היציבה, תחושת החיוניות, הכח ואף מצב הרוח, ולעזור לך לעבור את ההריון בקלות ובנועם. הטיפול יכול לסייע לבריאותו ולהתפתחותו התקינה של העובר, ולעזור לך להכין את הגוף לקראת הלידה.

הנחיות כלליות

רצוי לבוא לטיפול שבעים, אך לא מיד אחרי ארוחה, כשהראש "נקי מרעשים", וכשאתם רגועים ונינוחים. לאחר הטיפול, רצוי להתעורר בהדרגה, לשתות מים ולא למהר. רצוי לא להיחשף לשמש אחרי טיפול בשמנים המעורבים בתמציות ארומטיות. אנו ממליצים שלא לעשות פעילות גופנית לפחות מספר שעות לאחר הטיפול.

הטיפול מתאים לנשים בהריון לאחר שבוע 15, אך אינו מתאים לנשים במצבים של הריון בסיכון גבוה, יתר לחץ דם, רעלת הריון, או לנשים שסובלות מכאבי ראש פתאומיים או כל בעיה רפואית אחרת. בכל מקרה, יש להתייעץ עם רופא לפני קבלת הטיפול.

הטיפול מתבצע בלבוש תחתון (אנו לא מבצעים טיפולים בעירום), על מיטת טיפולים, עם שמנים ארומטיים איכותיים המשפרים את מרקם העור, מפחיתים סימני מתיחה, מזינים, מבריקים ומגמישים את העור. כמובן שאפשר לבחור אם נוח לכן יותר עם מטפל או עם מטפלת .

המטפלים שלנו

מטפלות ומטפלים שלמדו לפחות שנתיים בבתי ספר מוכרים ובהתאם להנחיות "כללית".


הטיפולים נערכים בימים א'-ה' בשעות 8:30-22:00, וביום ו' מ-8:00 עד 15:00.

 

לתנאים, הנחיות ונהלים, לחצו כאן .

 

הנחות ללקוחות "כללית מושלם". להזמנת טיפול, אנא מלאו את הפרטים באתר, ונציג "בית דרך חיים" יחזור אליכם בהקדם על מנת לקבוע את הטיפול, או התקשרו אלינו:

"בית דרך חיים" נמל תל אביב, בטלפון: 03-6044044

"בית דרך חיים" אשדוד: בטלפון 08-8668663

"בית דרך חיים" נצרת, כביש עוקף, (לנשים בלבד) בטלפון: 04-6555949

 

להגדלה - לחצו על התמונות:

 

מה עוד עשוי לעניין אותך?

  שיאצו
  עיסוי שבדי
  רקמות עמוק
  רפלקסולוגיה
  אבנים חמות

 

חזרה
עבור לתוכן העמוד