עיסוי שבדי

 

על עיסוי שבדי

עיסוי שבדי הוא טיפול במגע המשלב תנועות לישה ומתיחה רכות ועדינות, המתבצע מכף רגל ועד ראש. הטיפול הוא עדין, בשילוב שמן שומשום או שמן שקדים איכותיים, ומתאים לרגיעה ולמנוחה. עיסוי שבדי הוא העיסוי ה"קלאסי" המתאים כמעט לכולם ומסייע לניקוז רעלים ולהפגת מתחים.        


משך הטיפול     

כל הטיפולים ב"בית דרך חיים" הם של 50 דקות. אם התמכרתם לטיפול, אפשר לעשות "טיפול כפול" בן 100 דקות.

מחיר:

220 ש"ח. מבצע היכרות רק 190 ש"ח לטיפול! (בימים א-'ה').

מחיר ללקוחות "כללית מושלם": 125 ש"ח (בכפוף לזכאות).   

טיפול המשכי    

לטיפול יש אפקט מצטבר, לא רק לגוף אלא גם לנפש, ולכן חשוב להגיע לטיפול לא רק בימי הולדת... אפשר להגיע כל שבוע. לעסוקים במיוחד מומלץ להגיע פעם בחודש לפחות. הטיפול ההמשכי, מעבר להיותו מהנה במיוחד, הוא בעל השפעה מצטברת של ניקוי רעלים מהגוף, ועשוי לסייע בשיפורתפקוד האברים הפנימיים, היציבה, תחושת החיוניות, הכח ואף מצב הרוח.

הנחיות כלליות    

רצוי לבוא לטיפול שבעים, אך לא מיד אחרי ארוחה, כשהראש "נקי מרעשים", וכשאתם רגועים ונינוחים. לאחר הטיפול, רצוי להתעורר בהדרגה, לשתות מים ולא למהר. רצוי לא להיחשף לשמש אחרי טיפול בשמנים המעורבים בתמציות ארומטיות. אנו ממליצים שלא לעשות פעילות גופנית לפחות מספרשעות לאחר הטיפול.

הטיפול מתאים כמעט לכולם, אך אנו לא מטפלים בנשים בתחילת הריון תקין (עד שבוע 15) או נשים שעברו ניתוח קיסרי ב-3 החודשים האחרונים, ובאנשים שעברו ניתוח בחצי שנה האחרונה. כמו כן, הטיפול אינו מתאים לסובלים ממחלות עור קשות.

הטיפול מתבצע בלבוש תחתון (אנו לא מבצעים טיפולים בעירום), על מיטת טיפולים, עם שמן שקדים או שמן שומשום איכותיים במיוחד, אשר מזינים, מבריקים ומגמישים את העור. כמובן שאפשר לבחור אם נוח לכם יותר עם מטפל או עם מטפלת. הטיפולים, כמו יתר הפעילויות ב"בית דרך חיים" מיועדים הן לגברים והן לנשים.

המטפלים שלנו    

מטפלות ומטפלים שלמדו לפחות שנתיים בבתי ספר מוכרים ובהתאם להנחיות "כללית".


הטיפולים נערכים בימים א'-ה' בשעות 8:30-22:00, וביום ו' מ-8:00 עד 15:00.

 לתנאים, הנחיות ונהלים, לחצו כאן .    

הנחות ללקוחות "כללית מושלם". להזמנת טיפול, אנא מלאו את הפרטים באתר , ונציג "בית דרך חיים" יחזור אליכם בהקדם על מנת לקבוע את הטיפול, או התקשרו אלינו:

   

 

"בית דרך חיים" נמל תל אביב, בטלפון: 03-6044044

 

"בית דרך חיים" אשדוד: בטלפון 08-8668663

  "בית דרך חיים" נצרת, כביש עוקף, (לנשים בלבד) בטלפון: 04-6555949

 

להגדלה, לחצו על התמונות

מה עוד עשוי לעניין אותך?

   שיאצו
   עיסוי שבדי
   רקמות עמוק
   רפלקסולוגיה
   אבנים חמות

 

חזרה
עבור לתוכן העמוד